KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15878055
nr 1587 8055
Beth Zeeh
(1911-2004), Sverige
Signerad, akvarell. Bladets mått: 24x14 cm, yttermått inklusive ram: 43x33 cm
Elisabeth (Beth) Zeeh, svensk bildkonstnär född 1911, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:36:05
11/12 17:51:12
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer